علیرضا قربانی شروع ناگهان

دانلود آهنگ علیرضا قربانی شروع ناگهان

همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای علیرضا قربانی به نام شروع ناگهان با لینک مستقیم ♪

Download New Song By : Alireza Ghorbani  Shorooe Nagahan With Text And Direct Links

دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbps

بی سر و سامان تو شد شانه ی سر خورده من رنگ بزن بر لب این خنده ی دل مرده ی من ساکت تنهایی من حرف بزن با شب من شور تماشایی من شعر بخوان با لب من

متن آهنگ علیرضا قربانی شروع ناگهان

بغض منی آه منی حسرت دلخواه منی دوری و دلتنگ توام زخمی و همراه منی من غم پنهان توام حال پریشان توام پلک بزن تا بپرم مستی چشمان توام جان منو جهان من فقط تو هستی قرار بی زمان من فقط تو هستی شروع ناگهان من فقط تو هستی دلیل گریه ی منی عذاب من نه پر از شنیدن منی جواب من نه تو روی دیگر منی نقاب من نه نیست در اقلیم کسی این همه بی هم نفسی بی همگان منتظرم تا تو به دادم برسی عصر غم انگیز توام حوصله کن ابر مرا عاشق یک ریز توام معجزه کن صبر مرا بنده زده پای مرا گیسوی زنجیری تو میکشدم میکشدم لحظه دلگیری تو

علیرضا قربانی شروع ناگهان

آپ موزیک دانلود آهنگ جدید آهنگ ,ناگهان ,قربانی ,علیرضا ,توام ,دانلود ,شروع ناگهان ,علیرضا قربانی ,قربانی شروع ,دانلود آهنگ ,آهنگ جدید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم ایرانی فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی سبزگستر پزشکی عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی موزیکالی رنگارنگ امپراطور دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید